Laden Evenementen

Aankomende slams

za 14.12

Podiumvlees voorronde 1

20:00

ma 16.12

Festina Lente Poëzieslag voorronde 4

21:45

wo 08.01

Bellum Poetica

21:00

di 14.01

Verzet de Zinnen voorronde 1

21:30

di 14.01

Leidse Poëzieslag voorronde 1

21:30

wo 15.01

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam Halve finales

21:00

ma 20.01

Festina Lente Poëzieslag voorronde 5

21:45

za 01.02

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam Finale

21:00

di 11.02

Verzet de Zinnen voorronde 2

21:30

di 11.02

Leidse Poëzieslag voorronde 2

21:30

wo 12.02

U-Slam voorronde 4

21:00

ma 17.02

Festina Lente Poëzieslag voorronde 6

21:45

wo 05.03

U-Slam voorronde 5

21:00

di 11.03

Verzet de Zinnen voorronde 3

21:30

di 11.03

Leidse Poëzieslag voorronde 3

21:30

zo 16.03

Podiumvlees voorronde 2

16:00

ma 17.03

Festina Lente Poëzieslag voorronde 7

21:45

wo 02.04

U-Slam voorronde 6

22:00

di 08.04

Verzet de Zinnen voorronde 4

22:30

di 08.04

Leidse Poëzieslag voorronde 4

22:30

ma 21.04

Festina Lente Poëzieslag voorronde 8

22:45

wo 07.05

U-Slam voorronde 7

22:00

zo 11.05

Podiumvlees voorronde 3

17:00

di 13.05

Verzet de Zinnen Jaarfinale

22:30

di 13.05

Leidse Poëzieslag voorronde 5

22:30

wo 04.06

U-Slam jaarfinale

22:00

zo 20.07

Podiumvlees

17:00

zo 10.08

Leeuwarder Poetry Slam

16:00

di 26.08

NoorderZlam

22:00

ma 15.09

Festina Lente Poëzieslag voorronde 1

22:45

wo 17.09

Podiumvlees FINALE

22:00

vr 26.09

Poetry Slam Maastricht voorronde 1

20:00

wo 01.10

U-Slam voorronde 1

22:00

zo 12.10

De Dobbelslam voorronde 2

16:00

zo 19.10

Poetry Slam Apeldoorn voorronde 1

17:00

ma 20.10

Festina Lente Poëzieslag voorronde 2

22:45

wo 05.11

U-Slam voorronde 2

21:00

zo 09.11

De Dobbelslam voorronde 3

15:30

do 13.11

Leidse Poëzieslag FINALE

21:00

ma 17.11

Festina Lente Poëzieslag voorronde 3

21:45

zo 23.11

Poetry Slam Apeldoorn voorronde 2

16:00

zo 07.12

Podiumvlees voorronde 1

16:00

wo 10.12

U-Slam voorronde 3

21:00

ma 15.12

Festina Lente Poëzieslag voorronde 4

21:45

zo 21.12

Poetry Slam Apeldoorn FINALE

16:00

di 13.01

Leidse Poëzieslag voorronde 1

21:00

wo 14.01

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam Halve finales

21:00

ma 19.01

Festina Lente Poëzieslag voorronde 5

21:45

wo 28.01

Bellum Poetica

21:00

vr 30.01

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam Finale

21:00

zo 01.02

Aan het woord voorronde 1

16:30

zo 08.02

Podiumvlees voorronde 2

16:00

di 10.02

Leidse Poëzieslag voorronde 2

21:00

wo 11.02

U-Slam voorronde 4

21:00

ma 16.02

Festina Lente Poëzieslag voorronde 6

21:45

za 28.02

De Dobbelslam FINALE

21:00

wo 04.03

U-Slam voorronde 5

21:00

di 10.03

Leidse Poëzieslag voorronde 3

21:00

ma 16.03

Festina Lente Poëzieslag voorronde 7

21:45

wo 01.04

U-Slam voorronde 6

22:00

zo 12.04

Podiumvlees voorronde 3

17:00

di 14.04

Leidse Poëzieslag voorronde 4

22:00

zo 19.04

Aan het woord voorronde 2

17:00

ma 20.04

Festina Lente Poëzieslag voorronde 8

22:45

wo 06.05

U-Slam voorronde 7

22:00

ma 18.05

Festina Lente Poëzieslag voorronde 9

22:45

vr 22.05

Poetry Slam in de Nieuwe Poort voorronde 1

19:00

za 30.05

Poetryslam Rotterdam voorronde 1

22:00

wo 03.06

U-Slam FINALE

22:00

zo 07.06

Podiumvlees voorronde 4

17:00

wo 17.06

OerSlam

22:00

zo 21.06

De Dobbelslam

15:00

zo 09.08

Leeuwarder Poetry Slam

16:00

di 25.08

NoorderZlam

20:30

za 12.09

MAFF Poetry slam Twente

22:00

ma 21.09

Festina Lente Poëzieslag voorronde 1

22:45

wo 07.10

U-Slam voorronde 1

22:00

vr 09.10

North Sea Poetry Slam

22:00

wo 14.10

Poetry Slam Leeuwarden voorronde 1

23:00

ma 19.10

Festina Lente Poëzieslag voorronde 2

22:45

wo 21.10

House of Poets voorronde 1

22:00

wo 21.10

Verzet de Zinnen voorronde 7

22:30

wo 04.11

U-Slam voorronde 2

21:00

do 12.11

Leidse Poëzieslag JAARFINALE

21:00

ma 16.11

Festina Lente Poëzieslag voorronde 3

21:45

wo 18.11

House of Poets voorronde 2

21:00

wo 18.11

Verzet de Zinnen JAARFINALE

21:30

zo 29.11

Aan het woord JAARFINALE

16:00

wo 02.12

Poetry Slam Leeuwarden voorronde 4

21:00

wo 02.12

U-Slam voorronde 3

21:00

zo 13.12

Podiumvlees voorronde 1

16:00

ma 21.12

Festina Lente Poëzieslag voorronde 4

21:45

wo 13.01

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam HALVE FINALE

21:00

ma 18.01

Festina Lente Poëzieslag voorronde 5

21:45

wo 20.01

House of Poets voorronde 3

21:00

di 26.01

Bellum Poetica

20:30

vr 29.01

Nederlands Kampioenschap Poetry Slam FINALE

21:00

wo 03.02

U-Slam voorronde 4

21:00

di 09.02

Leidse Poëzieslag

21:00
+ Exporteer Evenementen